65 účinných způsobů, jak rychle zhubnout

Existují způsoby, jak rychle zhubnout! Ve skutečnosti budete překvapeni, když zjistíte, kolik takových účinných metod existuje. Jako člověk, který přešel z velikosti 12 na velikost 2, mohu s jistotou říci, že všech 65 způsobů skutečně funguje.

měření pasu po rychlém zhubnutí

Pokud tedy již hubnete nebo teprve začínáte, jsou tyto způsoby, jak rychle zhubnout, pro vás a kýženého výsledku můžete dosáhnout za pár dní.

1. Vařte si sami

Nejlepší způsob, jak kontrolovat svou váhu, je vařit doma! Budete tedy znát svou porci, která se v restauracích běžně zdvojnásobuje. Snažte se vařit nízkokalorická jídla a vybírejte pouze vysoce kvalitní produkty. K snídani jezte pouze lehká jídla, jako jsou ovesné vločky, míchaná vejce, salát a ovoce.

2. Poznejte svou porci

Během hubnutí je velmi důležité vědět, jakou porci jídla jíst. Část masa nebo ryby by měla být s balíčkem karet. Ostatní pokrmy by měly mít velikost vaší dlaně. Pokud máte pocit, že jste sytí a na talíři ještě zbylo jídlo, nedojídejte, nechte to na později. Pamatujte si to a držte se své porce!

3. Zjistěte, které potraviny jsou pro vás dobré a které ne.

Při dietě je důležité vědět, které potraviny jsou zdravé a které ne. Na první pohled je vše snadné, ale ve skutečnosti velmi často děláme chyby při výběru konkrétního produktu.

4. Jezte jídlo, které obsahuje vlákninu

Obzvláště vysoký podíl vlákniny se nachází v celozrnných a hrubých zrnech.

Balast je látka, která prochází tělem v nezpracované formě. Nevstřebává se do krevního oběhu a nedodává energii, ale zajišťuje pravidelnou očistu střev. Obzvláště vysoký podíl vlákniny se nachází v celozrnných a hrubých zrnech. Proto si každý den k snídani jezte ovesnou kaši se salátem, abyste získali správnou dávku balastu, uvidíte, jak rychle začnete hubnout.

5. Jezte bílkoviny

Při hubnutí je velmi důležité mít vyváženou stravu. Musíte se ujistit, že alespoň dvě jídla obsahují správné množství bílkovin. Nejlepším přirozeným zdrojem bílkovin jsou potraviny jako bílé maso, vejce, ryby. Pokud jste vegetarián, pak jsou vhodné tyto potraviny: tofu (japonský fazolový tvaroh), fazole, chřest.

6. Vyberte si správný chléb

Samozřejmě je nejlepší úplně opustit používání chleba, ale pokud ho máte moc rádi, pak zvolte hrubé mletí. Takový chléb obsahuje balastní látky a méně kalorií a lépe chutná. Úplně přestat jíst chléb bude vyžadovat spoustu času a úsilí, ale pamatujte, že tímto způsobem zhubnete rychleji.

7. Jezte saláty bez dresinků a omáček

Pokud chcete zhubnout, nahraďte omáčku octem, olivovým olejem nebo citronovou šťávou.

Saláty se spoustou zeleniny jsou úžasně výživné a nízkokalorické, dokud k nim nepřidáte trochu omáčky. Pokud chcete zhubnout, nahraďte omáčku octem, olivovým olejem nebo citronovou šťávou. Vaše tělo tak stráví více energie trávením hlávkového salátu než obvykle. Proto jezte saláty s chutí a zároveň hubněte.

8. Nehladovět

Mnoho z těch, kteří se snaží rychle zhubnout, hladoví. Je to nepřijatelné! Dá se říct, že půst nepomáhá. Zaprvé je to hrozné, když pořád myslíte na jídlo.

Za druhé, počet kilogramů, které můžete shodit za týden půstu, se vrátí, jakmile začnete normálně jíst. Faktem je, že při hladovění přejde naše tělo do „hladověcího režimu" a snaží se zachránit nahromadění tuku, kterého se snažíme zbavit. A nezapomeňte, jaké škody svému tělu během půstu způsobíte.

9. Jezte 5x denně místo 3

Místo tří velkých jídel denně si dejte pět menších jídel. Budete se tedy cítit sytí a nebudete se příště přejídat. 3 plnohodnotná jídla a 2 lehké svačiny jsou vaše jídlo dne. Ke svačině jsou ideální vařená vejce, kousek kuřecích prsou, salát, jogurt nebo ovoce.

10. Nikdy nevynechávejte snídani

jíst ovocný salát pro rychlé hubnutí

Studie ukázaly, že správná snídaně je klíčem k rychlému hubnutí. Miska ovesných vloček je skvělý způsob, jak se dobře najíst. Pokud ještě nejste sytí, dejte si vajíčko nebo zeleninový salát. Nejezte nezdravá jídla k snídani.

11. Vždy s sebou noste lehkou svačinu.

Malá nádobka zdravého jídla: hlávkový salát, hroznové víno, jablko, nízkokalorické rýžové koláčky se hodí, když si chcete dát svačinu, aniž byste se uchýlili k rychlému občerstvení nebo jiným produktům z automatu.

12. Naplánujte si svá jídla

Jezte každý den ve stejnou dobu, aby vaše tělo vědělo, kdy očekávat další jídlo.

Jezte každý den ve stejnou dobu, aby vaše tělo vědělo, kdy očekávat další jídlo. Žádné nadměrné přejídání, dodržujte svůj rozvrh, to je pro hubnutí velmi důležité.

13. Zapomeňte na kalorická jídla

Jedním ze způsobů, jak rychle zhubnout, je jíst zdravá jídla. Nekupujte vysoce kalorické potraviny. Pokud toto jídlo nemáte, nechcete ho. I kdybyste moc chtěli, pak nebudete mít možnost jíst kalorická jídla a místo toho si dáte něco zdravějšího.

14. Dezert jezte až po hlavním jídle.

Naší velkou chybou je, že velmi často nejprve sníme sladké a poté slané jídlo. Sladkosti totiž zvyšují hladinu krevního cukru, v důsledku čehož se hromadí tuk, ať už poté sníte cokoliv. Ale pokud budete jíst nejprve slané a potom dezert, hladina cukru v krvi bude postupně stoupat, což nepovede k hromadění tuku. Nyní víme, kdy je správné jíst dezert.

15. Podělte se o svůj dezert

Abyste dezert nesnědli úplně, podělte se o něj s někým z rodiny. Sníte tak dostatek sladkostí bez nadbytečných kalorií. Každopádně po 3-4 plátcích už váš moučník nebude chutnat stejně, protože chuťové buňky jsou už zvyklé. Myslím, že už o tom víte, že? Jezte tedy s mírou, sdílejte a hubněte!

16. Jezte pomalu

Věděli jste, že náš žaludek potřebuje 15-30 minut, aby pochopil, že je plný.

Zkuste každé sousto 7–10krát žvýkat, než je spolknete, a rychleji se budete cítit sytí. Po týdnu takové výživy budete zdraví a zlepšíte si trávení. A samozřejmě se dočkáte očekávaného výsledku – zhubnete pár kilogramů.

17. Občas si dopřejte

Ať už držíte dietu nebo ne, stanovte si dny, kdy si můžete dopřát svůj oblíbený dezert, smoothie nebo jiné jídlo, kterému se vyhýbáte. Mně například stačil kousek čokoládového dortu na týden, i když předtím jsem jedl čokolády každý den. Vyberte si nejtěžší den v týdnu, kdy si můžete dát něco chutného a povzbudit se. A nebojte se, jedením sladkého jednou týdně váš program hubnutí nezničíte.

18. Vyhýbejte se „nezdravým jídlům" a nápojům

Nahraďte sodu čistou vodou nebo minerálku s citronem.

Krok za krokem zkuste nahradit všechny „junk food" potraviny a nápoje zdravými. To je při hubnutí velmi důležité. Pro začátek vyměňte sodu za čistou vodu nebo minerální vodu s citronem. Poté vyměňte bílé pečivo za celozrnné, velký kus čokoládového dortu za malý kousek přírodní hořké čokolády.

19. Úplně se vyhněte sodě.

Po dobu diety by bylo ideální úplně se vzdát sody a přejít na obyčejnou vodu. No, pokud se absolutně neobejdete bez sladkého nápoje, pak pijte fresh džus nebo domácí limonádu. Bylo prokázáno, že vzdáním se sody se vyhnete 43 000 kaloriím ročně.

Někteří tvrdí, že když pijí dietní kolu, nepřiberou. To není pravda! Dietní cola je ještě horší než běžná cola! Vynechejte proto sodu úplně!

20. Pijte hodně vody, zvláště když cítíte trochu hlad.

Pokud máte hlad, nespěchejte do jídla, možná máte jen žízeň. Napijte se vody a počkejte několik minut. Předpokládá se, že pití velkého množství vody denně,podporuje rychlé hubnutí.

pitná voda pro rychlé hubnutí

21. Před jídlem vypijte sklenici vody.

Zkuste vypít sklenici vody 15-20 minut před jídlem. Budete tak mít správné trávení, zaženete hlad a ve výsledku toho sníte méně než obvykle.

22. Pijte kávu po jídle

Pokud jste kávový závislák, pak si najděte rychlý způsob, jak s kávou zhubnout. Jediné, na co je třeba pamatovat, je nepít kávu s cukrem nebo mlékem mezi jídly nebo před jídlem. Pokud pijete kávu s cukrem nebo mlékem, efekt bude stejný jako po dezertu.

23. Zaparkujte auto mimo domov

Zaparkujte auto dále od domova a budete moci jít pěšky. O víkendech se snažte vůbec nepoužívat auto, ale chodit pěšky. To je nejjednodušší způsob, jak zhubnout, že?

24. Místo výtahu - schůdky

V závislosti na intenzitě chůze ztratíte za 30 minut až 300 kalorií.

Určitě jste o tom slyšeli. Zkoušel jsi to sám? Moje dobrá kamarádka zhubla 8 kilo, když vyšla po schodech vlastního domu.

V závislosti na intenzitě chůze ztratíte za 30 minut až 300 kalorií.

25. Pohybujte se celý den

Pokud strávíte celý pracovní den vsedě, udělejte si malé přestávky (na 10 minut), projděte se nebo vylezte o pár pater výš a zpět. Pokud někdo z vašich kolegů také hubne, udělejte to společně.

26. Pokud je to možné, najměte si osobního trenéra.

Najměte si profesionálního kouče, který vás bude inspirovat a motivovat k akci. Abyste snížili náklady na trénink s trenérem, zkuste polovinu cviků dělat doma s rodinou nebo přáteli. Snížíte tak své náklady o 55–60 %.

27. Setkejte se s pozitivními, zdravými lidmi

Je snazší zhubnout, když budete chodit s pozitivními lidmi, kteří vám zvednou náladu, že? Proto je při hubnutí důležité chodit do posilovny nebo jiných sekcí, kde se lidé snaží zhubnout a kde se můžete spojit s podobně smýšlejícími lidmi.

28. Najděte si partnera na cvičení

Může to být někdo z rodiny nebo přátel. Hlavní věc je, že tato osoba vám pomůže dosáhnout cíle, o který usilujete. Společně zhubnete snadněji!

29. Nezapomínejte cvičit

To je pravděpodobně jeden z nejjednodušších způsobů, jak rychle zhubnout. Pokud jste neustále v práci a nemáte čas chodit do posilovny, pak cvičte, aniž byste opustili stůl. 10 minut denně po několik týdnů a dosáhnete požadovaného výsledku! Ale nezapomeňte, že pokud si stanovíte takový cíl, jak zhubnout rychle a efektivně, pak musíte cvičit doma.

30. Dělejte kardio 15-40 minut před snídaní

Může to být buď krátká procházka (myslím, že váš pes bude z tohoto nápadu nadšený), úklid domu nebo praní prádla s vaší oblíbenou hudbou, dokud se vaše srdeční frekvence nezvýší na 120-130 úderů za minutu. Čím déle držíte tento puls, tím více tuku spálíte. Poté pokračujte k snídani, která by neměla být dříve než hodinu po probuzení.

31. Kupte si DVD s cviky na hubnutí

Existují stovky cvičebních disků na hubnutí. Určitě si vyberte ten, který vám vyhovuje. Jediné, co musíte udělat, je rozhodnout se, která úroveň intenzity vám nejlépe vyhovuje.

32. Tanec

Tancuj, jak nejvíc můžeš! Většina z nás ráda tančí, aniž by nás někdo viděl, tak budiž. Stačí zapnout svou oblíbenou píseň a tančit! To vám pomůže zhubnout!

33. Přidejte rozmanitost do svého programu hubnutí

Rychle nás omrzí dělat každý den to samé. Zpestřete si život, a to nejen v posilovně, ale i doma, v kuchyni.

34. Více pěšky nebo na kole

turistika pro rychlé hubnutí

Místo auta jděte pěšky nebo jeďte na kole. Tímto způsobem zhubnete a ušetříte peníze za palivo, parkování, které může být v některých městech velmi drahé!

35. Nezapomínejte správně dýchat

Čím více kyslíku dýcháte, tím více tuku spálíte. Zhluboka se nadechněte, zadržte dech na několik sekund a vydechněte. Procvičujte si dýchání takto a stane se z toho zvyk.

36. Po každém cvičení odpočívejte

Maximální denní příjem pro ženy je 60 gramů.

Po zahřátí si nezapomeňte odpočinout, aby se svaly zotavily. Pokud svaly velmi bolí, nechte je pár dní odpočívat a teprve poté pokračujte v cvičení. Při velkém napětí ve svalech musíte jíst hodně potravin obsahujících bílkoviny. Maximální denní příjem pro ženy je 60 gramů. Protein pomáhá opravovat svalovou tkáň.

37. Nakupujte vpravo

Při nákupu potravin jděte pouze k pultu, kde se prodávají zdravé potraviny: čerstvá zelenina a ovoce, mléčné výrobky, celozrnné výrobky. Vyhněte se akčním kalorickým výrobkům za nízké ceny, vaší postavě jen uškodí.

38. Vyhněte se spontánnímu jídlu

Abyste se vyhnuli spontánnímu jídlu, musíte mít jídelníček. To znamená, že byste měli vědět, kdy budete jíst a co budete jíst. Každý večer po večeři si naplánujte jídelníček na zítřek, abyste se vyhnuli vysoce kalorickým jídlům v podnicích rychlého občerstvení.

39. Jezte bez rozptylování

Často se stává, že jíme a díváme se na televizi. To je velmi nezdravé a nezdravé – při sledování televize jsme rozptýleni a jíme více, než potřebujeme. To jsou kalorie navíc. David Burley, odborný asistent sociologie, je jedním z mnoha profesorů, kteří jsou proti jídlu u televize. Píše: "Když jíme u televize, jíme víc, než potřebujeme. "

40. Před a po večeři vypněte televizi

dívky sledují televizi během rychlého hubnutí

Během oběda vypněte televizi a věnujte se jídlu. Musíte dávat pozor na to, co jíte a kolik. Po obědě se určitě jděte projít. To je při hubnutí velmi důležité.

41. Stolujte v úzkém kruhu lidí

Když jíte v malé společnosti, sníte mnohem méně než ve velké. Protože u stolu trávíte méně času. A ve velkých firmách (může to být oslava, například výročí nebo svatba) tráví lidé hodně času u stolu, jí. A vy, abyste drželi krok se společností, také jezte. Snažte se proto vyhýbat velkým společnostem.

42. Pište si do deníku

Během dne si budete zapisovat vše, co jíte a pijete, pomůže vám to kontrolovat jídlo a stravu. Dělejte si poznámky v průběhu týdne a porovnávejte je. Budete moci sledovat, jaké zdravé potraviny jíte a čemu se budete muset v budoucnu vyhnout.

43. Udělejte si seznam

Udělejte si seznam důvodů, proč chcete zhubnout.

Udělejte si seznam důvodů, proč chcete zhubnout. Buďte k sobě upřímní, protože pouze upřímná přiznání vám pomohou naladit se na program hubnutí. Stanovte si cíl pro sebe. Například získat svého ex zpět nebo mu ukázat, co ztratil, nebo dokázat svým přátelům, že můžete být lepší. Nejdůležitější je stanovit si cíl a držet se ho.

44. Dovolte si dělat chyby

Při hubnutí nelze neudělat chyby. Ať se tím netrápíte! Nebojte se a netrestejte se za chyby, které jste udělali, buďte si jisti, že je v budoucnu již neuděláte. Jediné, čeho se musíte bát, je nadváha a jak ji shodit.

45. Udělejte si svůj týdenní záznam

Někteří z nás se tak těší na víkend na odpočinek, že zapomenou na program hubnutí. Když máme volný čas, rozhodujeme se, jak ho strávíme. Nejlepší zábava je ta, která se hodí do vašeho programu hubnutí a je prospěšná.

46. Buďte vždy zaneprázdněni

Pokud žijete sami a máte spoustu volného času, věnujte se něčemu užitečnému a zábavnému. Hlavně neseďte doma! Dělejte nějakou charitativní práci, jděte nakupovat s přáteli nebo se nechte hýčkat v lázních.

47. Poslouchejte své tělo

Náš mozek potřebuje 15-20 minut, aby si uvědomil, že tělo je plné.

Naslouchat svému tělu znamená, že když jíte, nikdy se nepřejídáte. Jak jsem řekl, náš mozek potřebuje 15-20 minut, aby si uvědomil, že tělo je plné. Jezte pomalu a poslouchejte své tělo.

48. Méně stresu

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že hubneme, když jsme ve stresu, realita je taková, že mnoho lidí přibírá na váze, když jsou ve stresu. Důvodů je mnoho, jeden z nich: ve stresových situacích nás to táhne k jídlu, narušuje se i metabolismus, a to má špatný vliv na naši váhu. Snažte se proto být méně nervózní, obklopujte se pozitivními a dobrými lidmi. Pamatujte, že když relaxujeme, hubneme!

49. Dostatek spánku

Jak jinak můžete rychle a efektivně zhubnout? Zdravý spánek pomáhá. Nezapomínejte na dostatek spánku, nezapomeňte, že musíte spát alespoň 7-9 hodin denně. S tímto režimem se metabolismus stabilizuje. Pro hubnutí je to nutné!

50. Inspirujte se tím, co děláte

dívka vypadá v lednici během rychlého hubnutí

Tato věta zní jako klišé, ale funguje! Pověste si na lednici obrázek dívky, jakou chcete být. A pokaždé, když půjdete do lednice dát si další sousto, až uvidíte tuto fotku, zastavte se. Rychlý způsob, jak zhubnout, že?

51. Vyberte si celebritu, jakou chcete být

Hollywood je plný stovek celebrit, které v určité fázi svého života také držely dietu. Navzdory svému bohatství udělali vše, co k hubnutí potřebujeme – cvičení, zdravé stravování a zdravý životní styl. Proč si tedy nevybrat celebritu, která vás bude inspirovat. Zavěste plakáty celebrit před a po hubnutí a neustále se na ně dívejte. Pamatujte, že inspirace je jedním ze způsobů, jak zhubnout!

52. Čtěte časopisy o fitness a hubnutí

A co může pomoci víc než sebevzdělávání?

Toto je jeden z mých oblíbených způsobů, jak rychle zhubnout. Čím více informací o způsobech, jak zhubnout, budete vědět, tím rychleji budete jednat. A co může pomoci víc než sebevzdělávání?

53. Pověste si fotky před a po hubnutí

Nesnášíte své "dnešní" fotky. Ale musíte vidět skutečný obraz toho, co se s vámi děje, abyste věděli, co dělat dál. Nebojte se porovnávat, pomůže vám to ve vašem hubnoucím programu!

54. Představte si, že jste již zhubli

Říká se, že když budete neustále myslet na svůj sen, určitě se vám splní! Stejná metoda funguje i při hubnutí. Zkuste si představit, že jste již zhubli, abyste pocítili, jaké to je být štíhlá.

55. Buďte realističtí

Vše, co potřebujete vědět, je, že máte cíl, kterého je třeba dosáhnout. Nejrychlejší a nejzdravější způsob, jak zhubnout, je zhubnout 1-2 kilogramy za týden. Pokud pravidelně hubnete alespoň 2 kg za týden, můžete zhubnout minimálně 8-10 kg za měsíc. A pokud chcete zhubnout o 25 kg, pak byste si měli uvědomit, že maximální úsilí - a za pár měsíců dosáhnete svého cíle.

56. Pomocí měřicí pásky sledujte svůj pokrok.

Někdy, když začínáme pracovat v posilovně, děláme všechna cvičení, všimneme si, že vůbec nezhubneme. Neboj se! Jen na váze si možná nevšimnete, že o jedno měření se snížila hmotnost. Proto, abyste viděli svůj výsledek, použijte krejčovský metr. Uvidíte tedy, kolik centimetrů jste ztratili na pažích, nohách a bocích.

57. Zapomeňte na váhy

Ke sledování změn hmotnosti vám postačí metr, zrcadlo a vaše oblečení.

S šupinami se už většina z nás vypořádala. Někdy je milujeme, ale většinou je nenávidíme. Tentokrát, pokud plánujete hubnout, váhy odložte a zapomeňte na ně!

Když začneme cvičit, a pak se vážíme, nedokážeme přesně říct, co ukazuje váha – hromadění tuku nebo svalové hmoty. A proč potřebujete takové váhy, když ani nevíte, co přesně ukazují?! Ke sledování změn hmotnosti během hubnutí vám postačí měřicí páska, zrcadlo a vaše oblečení.

58. Kup si pěkné sportovní oblečení

Když už jsme o tom začali mluvit, chci vám dát jednu radu. Pokud se rozhodnete koupit nový sportovní oblek, kupte si nejen krásný, ale také drahý. Takový oblek budete chtít nosit znovu a znovu a jít do posilovny, abyste ho všem ukázali.

59. Kupte si věc o půl čísla menší

nakupování při rychlém hubnutí

Tento malý trik, který mě nikdy nezklamal, mi řekl kamarád. Když se vám nedaří zhubnout nebo pro to nemáte žádný cíl, jděte nakupovat. Najděte položku, která se vám nejvíce líbí.

Kup si ho, ale o půl čísla menší než máš ty. Takže budete mít touhu a cíl obléknout si tuto krásnou věc co nejdříve. K tomu je ale potřeba zhubnout. Touha nosit módní kousek, který už váží v šatníku, vám pomůže rychle zhubnout.

60. Odměňte se za úspěch při hubnutí

Toto je jeden z nejlepších způsobů. Definujte si svůj cíl, dosáhněte ho a až se dočkáte výsledku, nezapomeňte se něčím odměnit. Jako holka můžu říct, že nakupování je ta nejlepší odměna za úspěch. Nový módní náramek nebo lesk na rty jsou jako maličkosti, ale moc mě těší, že si je nekoupím jen tak, ale za odvedenou práci.

61. Drž se dál od negativity

Lidé, kteří ve vás nevěří nebo vás něčím rozčilují, mohou negativně ovlivnit váš nervový systém.

Bylo by dobré se negativitě ve svém životě úplně vyhnout. Ale to bohužel není možné. Takže omezte lidi, kteří vás rozčilují, a uvidíte, jak rychle začnete hubnout. Lidé, kteří vám nevěří nebo vás něčím rozčilují, mohou negativně ovlivnit váš nervový systém – vše začnete vnímat na emoce.

62. Nenechte se odradit

Každý, kdo se někdy pokoušel zhubnout, může říci, že byly chvíle, kdy se něco nedařilo, a já jsem opravdu chtěl se vším skončit. Tohle nemá cenu dělat! Nenechte se odradit, všechno bude fungovat!

Bez ohledu na to, jaké máte problémy, fyzické nebo psychické, musíte se s nimi vypořádat. Nedělejte přestávky v programu hubnutí, jinak budete muset začít znovu. Naučte se ovládat a uvidíte, že vše půjde a shodíte přebytečná kila.

63. Líbáš víc

Existuje příjemnější způsob hubnutí než pusa? Ukázalo se, že každý polibek spálí 5-6 kalorií za minutu.

64. Zamilujte se

Zamilovanost často pomáhá zhubnout! Proto, pokud jste nyní single, najděte si svou spřízněnou duši. V boji proti chuti k jídlu není nic lepšího, než čekat na první rande a polibek. Až najdete svou spřízněnou duši, uvidíte, oč méně budete myslet na jídlo a oblečení! Toto je jeden z nejrychlejších způsobů, jak zhubnout!

65. Milujte se

Věděli jste, že 30 minut sexu spálí až 85 kalorií nebo více?

Jedním z nejpříjemnějších a nejužitečnějších způsobů hubnutí je sex. Věděli jste, že 30 minut sexu spálí až 85 kalorií nebo více? Je to skvělé cvičení pro mnoho svalových skupin a jedno z nejlepších kardio cvičení. A nezapomínejte na potěšení, kterého se vám při milostném aktu dostane. Možná je to jeden z nejrychlejších způsobů, jak zhubnout! A hlavně nejpříjemnější varianta, jak zhubnout pro ženu.

To je celý seznam nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů, jak zhubnout. Je důležité si uvědomit, že v otázce „jak rychle zhubnout" je důležité nezapomínat především na své zdraví. Efektivní hubnutí je dobré, ale v žádném případě by nemělo vašemu tělu uškodit.