Návod k použití Reduslim

Kapsle Reduslim jsou lékem na hubnutí se specifickou aplikací. Před zahájením užívání je důležité seznámit se s tím, jak lék užívat.

Jak drogu užívat?

K dosažení výsledku je třeba užívat kapsle Reduslim, 1 tabletu denně ráno po jídle. Drogu neužívejte nalačno, protože obsahuje kyseliny, které pomáhají odbourávat tuky. Potrava zároveň slouží jako ochrana sliznice trávicího traktu a zabraňuje rozvoji pálení žáhy či podráždění žaludku.

Také se nedoporučuje užívat lék v noci, protože kompozice obsahuje účinné látky, které mohou narušovat spánek.

Jedna aplikace by neměla trvat déle než 1, 5 měsíce. Můžete to zopakovat za měsíc.

Indikace pro použití

nadváha - indikace k použití Reduslim

Za jakých podmínek by se měl Reduslim užívat?

  1. Přítomnost genetické predispozice k obezitě nebo diabetes mellitus.
  2. Nadváha.
  3. Neodolatelné chutě na nezdravé jídlo nebo sladkosti.
  4. Endokrinní poruchy.
  5. Pro prevenci - osoby starší 40 let. Riziko přibírání na váze se zvyšuje s věkem, zejména při sedavém způsobu života a konzumaci nezdravého jídla.

Kontraindikace pro použití

Kapsle Reduslim nemají žádné vedlejší účinky. Hlavní kontraindikací pro použití tobolek je individuální nesnášenlivost složek léčiva.

Lék je nepřijatelný pro použití, když:

  1. Těhotenství.
  2. Kojení.
  3. Nezletilý věk.

Funkce aplikace

Kromě užívání kapslí Reduslim pokyny naznačují, že musíte do svého života zařadit správnou výživu, vyloučit škodlivé, mastné a moučné potraviny; zvýšit fyzickou aktivitu a příjem tekutin. Když aktivujete komplex těchto aktivit, Reduslim vám pomůže rychle zhubnout, protože se jeho účinek zvýší. Drogu koupíte v ČR.